Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

Dzień Ziemi w klasie 1 - magnesowe szaleństwo

Ocena 0/5

22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi. Z tej okazji w klasie zostały przeprowadzone zajęcia. Na początku pierwszaki przeniosły się do wirtualnego escape roomu gdzie czekało na nich kilka ekologicznych zagadek. Oczywiście poszło im wyśmienicie bo doskonale wiedzą jak dbać i troszczyć się o naszą planetę.  Żadne zadanie nie sprawiło  trudności i bardzo szybko udało się zdobyć szyfr do wyjścia. Na koniec dzieci puściły wodzę wyobraźni i stworzyły kolorowe magnesy na lodówkę. Myśl przewodnia - "Patrząc na ten magnes pamiętaj, że dobro naszej planety leży również w Twoich rękach i masz na to realny wpływ!!!!" Przewińcie do galerii i zobaczcie jakie cuda powstały i ilu świadomych przyjaciół Ziemi rośnie. 

redakcja: Joanna Ziółkowska

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności