W piątek w naszej szkole śmiechu było co niemiara – fotobudka pękała w szwach od uśmiechów, masek i peruk! Zajrzyjcie poniżej i zobaczcie, jak świetnie się bawiliśmy!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!