Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

Zbiórka rzeczy na kiermasz

Ocena 0/5

Uprzejmie informujemy, że 9 grudnia zakończyliśmy zbiórkę rzeczy na kiermasz charytatywny dla Filipka- siedmioletniego chłopca u którego zdiagnozowano guza kości udowej lewej nogi.  Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję i okazali swoje wielkie serce. Wierzymy, że w ten sposób możemy dołożyć swoją cegiełkę i realnie pomóc. 

Zebrane przedmioty zostały przekazane Szkole Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim, która jest organizatorem kiermaszu.  

 

redakcja: Ewelina Stupska, Agata Szczubełek

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności