Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

Z wizytą w świecie administracji

Ocena 0/5

W ramach programu „Poznajemy świat zawodów” uczniów klasy 2 odwiedziła mama jednego z uczniów, która pracuje w Starostwie Powiatowym w Ostrołęce. Pani Magdalena Trzeciak, opowiedziała dzieciom o swojej pracy, zadaniach urzędu oraz o tym, jak wygląda codzienność w starostwie. Uczniowie z dużym zainteresowaniem słuchali i zadawali wiele pytań.

Spotkanie było nie tylko ciekawe, ale również pełne niespodzianek. Dzieci otrzymały smycze, kolorowanki oraz puzzle przedstawiające Powiat Ostrołęcki. Szkoła wzbogaciła się także o interesujące wydania dotyczące Kurpiów, wycinanki w ramce oraz mapy powiatu.

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas, ciekawe spotkanie oraz przekazane materiały. Dzięki takim wizytom uczniowie mogą lepiej poznawać świat zawodów i swoją małą ojczyznę.

redakcja: Ewelina Bieluch

Galeria zdjęć

Lekcja o administracji (1) Lekcja o administracji (2) Lekcja o administracji (3) Lekcja o administracji (4) Lekcja o administracji (5) Lekcja o administracji (6) Lekcja o administracji (7) Lekcja o administracji (8) Lekcja o administracji (9) Lekcja o administracji (10) Lekcja o administracji (11)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności