Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

XVIII GMINNA OLIMPIADA MATEMATYCZNA

Ocena 0/5

Dnia 29 maja 2025 r.  w Zespole Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie odbyła się XVIII edycja Olimpiady Matematycznej „MISTRZ MATEMATYKI GMINY LELIS” dla uczniów z klas I-III.  Celem olimpiady było: kształtowanie kompetencji kluczowych jako procesu łączenia wiedzy  i umiejętności, popularyzacja zainteresowań matematycznych, rozwijanie u uczniów wiary we własne możliwości i umiejętności radzenia sobie w sytuacjach trudnych, wyłanianie młodych talentów matematycznych, integracja środowisk szkolnych, wdrażanie do właściwego współzawodnictwa w zmaganiach konkursowych.  Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów: Michał Budny kl. I, Adam Mróz kl. I, Oliwia Barszcz kl. II, Jakub Piotrowski kl. II, Oskar Kobrzeniecki kl. III i Antoni Patyra kl. III. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się dnia 12 czerwca 2025 r.

Wyróżnienie otrzymali: Michał Budny i Adam Mróz.

Dyplomy za udział otrzymali: Oliwia Barszcz, Jakub Piotrowski, Oskar Kobrzeniecki i Antoni Patyra. 

Sponsorem nagród był Zespół Szkół im.  Kardynała Stefana  Wyszyńskiego w Lelisie.

redakcja: Beata Korzeniecka

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności