Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

XL Konkurs Recytatorski „Kurpie Zielone w Literaturze’’

Ocena 0/5

5 października 2023 r. w Centrum Kultury - Biblioteki i Sportu w Lelisie odbył się etap gminny  XL Konkursu Recytatorskiego ,,Kurpie Zielone w Literaturze". Celem wydarzenia było zainteresowanie dzieci i młodzieży literaturą Kurpiowszczyzny, ukazującą przebogate tradycje historyczne, ludzi i pejzaż  oraz uwrażliwienie młodych ludzi na piękno poezji.
W konkursie naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VI- Julia Pawelczyk, Wojciech Bakuła, Szymon Padzik oraz  z klasy VII- Michał Chaberek. Nasi recytatorzy zaprezentowali swój kunszt artystyczny, a także umiejętności, nad którymi pilnie pracowali w ostatnim czasie. Wszyscy  otrzymali wyróżnienia.  
Gratulujemy  uczestnikom i dalej zachęcamy do rozwijania swoich artystycznych zdolności. 

Ewa Puka

Galeria zdjęć

Julia Pawelczyk kl. VI- konkurs recytatorski Szymon Padzik klasa VI- konkurs recytatorski Wojciech Bakuła kl. VI- konkurs recytatorski
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności