Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

Wycieczka do Warszawy

Ocena 0/5

15 czerwca uczniowie klas IV-VII odwiedzili stolicę. Pierwszym punktem naszego wyjazdu była wizyta w Muzeum Iluzji, gdzie mogliśmy zawitać w świecie pozorów, złudzeń i paradoksów. Urokliwymi uliczkami doszliśmy do Placu Zamkowego i przywitaliśmy się z Królem Zygmuntem III Wazą. Następnym punktem wycieczki było Centrum Nauki Kopernik, które dostarczyło nam wielu wspaniałych wrażeń. Seans w Planetarium poszerzył naszą wiedzę o wszechświecie oraz uświadomił nam jak wiele jeszcze jest do odkrycia.  
W godzinach wieczornych, w przemiłej atmosferze wróciliśmy do naszej szkoły.

redakcja:  Rafał Kosek 

Galeria zdjęć

Eksperyment na rowerze Grupa wycieczkowa pod kolumną Zygmunta Interesująca zabawa naszych Uczniów Pocisk na wodór Pomiar siły ramion Rysunki dzwiękowe Siłowanie na rękę Skok na platformie Uczennice w Centrum Nauki Kopernika Zakręcone ciecze w Centrum Nauki Kopernik Centrum Nauki Kopernik i nasi wspaniali Uczniowie
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności