Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

Wizyta Teatru Pasja w naszej szkole i przedszkolu

Ocena 0/5

Do naszej szkoły i przedszkola zawitał Teatr Pasja z Białegostoku, który zaprezentował piękny spektakl pt. „O dzielnym misiu Wojtku”. Dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły przygody sympatycznego misia, który swoją odwagą i dobrym sercem zjednywał sobie wszystkich wokół. Przedstawienie pełne było humoru, muzyki i ciepłych, wartościowych przesłań. Najmłodsi reagowali żywiołowo, śmiejąc się, klaszcząc i chętnie angażując się w teatralne zabawy. Spektakl dostarczył nie tylko świetnej rozrywki, lecz także ważnej lekcji o przyjaźni, odwadze i pomaganiu innym. Po występie aktorzy z Teatru Pasja porozmawiali z dziećmi, odpowiadając na ich ciekawskie pytania. Wizyta okazała się wyjątkowym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci uczniów i przedszkolaków.

Galeria zdjęć

IMG_20251127_113630552 IMG_20251127_113651878 IMG_20251127_113703719 Teatr Pasja w szkole i przedszkolu (2) Teatr Pasja w szkole i przedszkolu (3) Teatr Pasja w szkole i przedszkolu (4) Teatr Pasja w szkole i przedszkolu (5) Teatr Pasja w szkole i przedszkolu (6) Teatr Pasja w szkole i przedszkolu (7) Teatr Pasja w szkole i przedszkolu (8) Teatr Pasja w szkole i przedszkolu (9) Teatr Pasja w szkole i przedszkolu (10) Teatr Pasja w szkole i przedszkolu (11) Teatr Pasja w szkole i przedszkolu (12) Teatr Pasja w szkole i przedszkolu (13) Teatr Pasja w szkole i przedszkolu (14) Teatr Pasja w szkole i przedszkolu (15) Teatr Pasja w szkole i przedszkolu (16) Teatr Pasja w szkole i przedszkolu (17) Teatr Pasja w szkole i przedszkolu (18) Teatr Pasja w szkole i przedszkolu (19) Teatr Pasja w szkole i przedszkolu (20) Teatr Pasja w szkole i przedszkolu (21) Teatr Pasja w szkole i przedszkolu (1)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności