Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

Wiosenne kotki pojawiły się w Misiach

Ocena 0/5

Zabawy z wiosennymi „kotkami” dostarczyły przedszkolakom dużo frajdy. Po raz kolejny, bazując na doznaniach sensorycznych, dzieciaki poznawały świat, tym razem jedną 
z pierwszych oznak wiosny – bazie. Misie oglądały, dotykały, wąchały bazie wymieniając się doświadczeniami na ich temat, następnie w zabawie dramowej odegrały rolę kotków na drzewie i podwórkowych. Na koniec każde dziecko miało za zadanie oberwać kotki 
z wierzbowych gałązek i wykleić nimi obrazek - powstały piękne prace.

 redakcja: Agata Patyra

Galeria zdjęć

Wiosenne kotki w Misiach (1) Wiosenne kotki w Misiach (2) Wiosenne kotki w Misiach (3) Wiosenne kotki w Misiach (4) Wiosenne kotki w Misiach (5) Wiosenne kotki w Misiach (6) Wiosenne kotki w Misiach (7) Wiosenne kotki w Misiach (8) Wiosenne kotki w Misiach (9) Wiosenne kotki w Misiach (10) Wiosenne kotki w Misiach (11) Wiosenne kotki w Misiach (12) Wiosenne kotki w Misiach (13) Wiosenne kotki w Misiach (14) Wiosenne kotki w Misiach (15) Wiosenne kotki w Misiach (16) Wiosenne kotki w Misiach (17) Wiosenne kotki w Misiach (18)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności