Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

Turniej warcabowy w MSCDN w Ostrołęce

Ocena 0/5

30 maja odbył się  TURNIEJ WARCABOWY w MSCDN w Ostrołęce. O zwycięstwo walczyło 40 uczniów z klas I, II i III szkół podstawowych. 
Naszą szkołę reprezentowali: 
kl. I Michalina Wołosz, Michał Lisek
kl. II Zuzanna Piekarska
kl. III Marcel Szablak
W kategorii klas I wśród chłopców z powiatu ostrołęckiego Michał Lisek zdobył III miejsce!!!
Jak powiedział sędzia, pan Łukasz Kosobudzki, wszyscy uczestnicy zasługują na wielkie brawa za wolę walki, koncentrację i sportową postawę.
Laureaci otrzymali dyplomy, medale i upominki, a pozostali gracze kolorowe piłeczki.
Serdecznie gratulujemy!!

redakcja: Ewelina Bieluch

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności