Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

Tulipany, korony i krawaty – tak świętowaliśmy Dzień Kobiet

Ocena 0/5

Piątkowy poranek w naszej szkole rozpoczął się nietypowo. Już przy wejściu na uczennice, dziewczynki i wszystkie Panie, z koszem lizaków w kształcie tulipanów, czekał Maciek- przewodniczący Samorządu Uczniowskiego. Każda z Pań mogła liczyć na słodki upominek, miłe powitanie i życzenia na dobry początek dnia.

Samorząd Uczniowski przygotował również dwie akcje. Pierwsza z nich odbywała się pod hasłem „Z korona jesteś pod ochroną”, natomiast druga „Bądź wariacik – załóż krawacik”. Na szkolnych korytarzach pojawiło się więc sporo uczniów w koronach i krawatach – eleganckich, kolorowych, a czasem bardzo oryginalnych. Powód był prosty: kto miał na sobie rekwizyt, tego dnia nie był pytany na lekcjach.

Dzięki pomysłowości Samorządu Uczniowskiego szkolne korytarze zapełniły się tulipanami, koronami i krawatami, a Dzień Kobiet zyskał wyjątkową oprawę.

redakcja: Ewelina Stupska

Galeria zdjęć

IMG_20260306_080731974_HDR IMG_20260306_080740956_HDR IMG_20260306_081248939_HDR IMG_20260306_115404796_HDR
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności