Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

SPOTKANIE PROFILAKTYCZNO-EDUKACYJNE

Ocena 0/5

12 czerwca uczniowie wzięli udział w spotkaniu profilaktyczno-edukacyjnym Młode Głowy-otwarcie o zdrowiu psychicznym. Spotkanie miało na celu podsumowanie ogólnopolskiego projektu badania kondycji zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży oraz wyposażenie młodych głów w niezbędną wiedzę dotyczącą pierwszej pomocy psychologicznej i bezpiecznych zachowań w czasie wakacji. 

redakcja: Aldona Gumkowska, Małgorzata Koślik

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności