Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

POCISK 2024

Ocena 0/5

W środę 13 marca ekipa z klasy VIII w składzie: Michał Jószkiewicz, Kamil Kobus, Kacper Kurzych oraz Dawid Rolka reprezentowała naszą szkołę w zawodach matematycznych POCISK. Ich organizatorem było II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce. Konkurs obył się w hali im. A. Gołasia. Uczestnicy mieli okazję do zweryfikowania swoich umiejętności matematycznych, stosowania właściwej strategii w rozwiązywaniu zadań, doskonalenia umiejętności pracy w grupie. Na zakończenie konkursowicze zwiedzili, być może, swoja przyszłą szkołę oraz obejrzeli filmy i prezentacje dotyczące jej działalności. Wydarzenie przebiegło w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze.


redakcja: Hanna Różycka

Galeria zdjęć

konkurs to gra zespołowa konkursowe zmagania (2) konkursowe zmagania (3) konkursowe zmagania (4) konkursowe zmagania oglądamy prezentację otrzymaliśmy dyplomy i  upominki podpisujemy listę uczestników (2) podpisujemy listę uczestników w oczekiwaniu na rozpoczęcie
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności