Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

Gminny Konkurs Ekologiczny "Ekosystem leśny"

Ocena 0/5

22 kwietnia 2026 r. w Szkole Podstawowej w Nasiadkach odbył się Gminny Konkurs Ekologiczny pod hasłem „Ekosystem leśny”. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie ze wszystkich szkół z terenu gminy Lelis, rywalizując w dwóch kategoriach wiekowych: klas I–III oraz IV–VI.

Uczniowie sprawdzili swoją wiedzę o lesie, jego mieszkańcach, roślinności, zasadach ochrony oraz zachowaniach proekologicznych. Wykazali się dużym zaangażowaniem i wysokim poziomem przygotowania, udowadniając, że tematyka ekologiczna jest im bliska.

Naszą szkołę reprezentowali: Maya Giers, Maksymilian Puka, Oliwier Jakubiak, Mikołaj Lenda, Wiktor Siperek, Beniamin Kobrzeniecki. Zespół klas I-III zajął III miejsce, zdobywając dla szkoły mikroskop.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, dziękujemy za udział oraz za reprezentowanie szkoły.

redakcja: Ewelina Stupska

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności