Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

Frohe Ostern- redagowanie życzeń wielkanocnych po niemiecku

Ocena 0/5

Uczniowie klas 7 i 8 wzięli udział w wyjątkowej inicjatywie związanej ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi. W ramach zajęć języka niemieckiego samodzielnie redagowali życzenia świąteczne w języku niemieckim, doskonaląc swoje umiejętności językowe w praktyczny i twórczy sposób. Efektem ich pracy były nie tylko poprawnie napisane i pomysłowe życzenia, ale także piękne, własnoręcznie wykonane kartki świąteczne. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością, starannością oraz zaangażowaniem. To działanie było doskonałą okazją do połączenia nauki języka obcego z rozwijaniem zdolności artystycznych, a także wprowadziło wszystkich w radosny, świąteczny nastrój.

redakcja: Agnieszka Staśkiewicz

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności