Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

English Challenge

Ocena 0/5

Troje uczniów klasy ósmej zostało zakwalifikowanych do drugiego etapu IV Konkursu Języka Angielskiego English Challenge organizowanego przez II Liceum Ogólnokształcące im.C.K.Norwida w Ostrołęce. Maria Lis, Karolina Waszyk i Filip Giers uzyskali tytuł laureata tego konkursu, co wiąże się z dodatkowymi punktami przyznanymi przy rekrutacji do szkoły średniej. Gratulujemy uczniom i życzymy im dalszych sukcesów.

redakcja: Beata Modzelewska

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności