Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

DobroZbiórka

Ocena 0/5

W maju nasza szkoła włączyła się ogólnopolską akcję Polskiego Czerwonego Krzyża "DOBROzbiórka", która polegała na zbiórce nowych lub używanych książek, ale nie zniszczonych.

Zebrane książki  15 czerwca 2026 roku  przekazano Oddziałowi Rejonowemu PCK w Ostrołęce. Następnie zostaną wystawione na sprzedaż w antykwariacie internetowym. W ten sposób książki otrzymają drugie życie, a środki z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na realną pomoc dla seniorów, dzieci i osób w kryzysie z naszego regionu.

To inicjatywa, która pozwoliła zamienić nieużywaną literaturę w realną pomoc. Akcja cieszyła się powodzeniem, czego konsekwencją była zebrana DUŻA ilość książek.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę piękną inicjatywę i pokazali, że pomaganie ma sens! Jedna przeczytana historia ma szansę zamienić się w realną pomoc dla drugiego człowieka!

redakcja: Weronika Sobotka

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności