Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

Walentynki

Ocena 0/5

14 luty – to święto wszystkich zakochanych. To czas wyznawania miłości i sympatii. W naszej szkole nieodzowną tradycją jest zatem coroczne obchodzenie Walentynek. To wspaniały pomysł na rozgrzanie serc podczas zimowej aury i wzmocnienie przyjaźni.  
Przez kilka dni uczniowie mogli wrzucać kartki z pozdrowieniami i wyznaniami do skrzynki walentynkowej. 14 lutego korespondencja została rozdzielona na poszczególne klasy, a następnie dostarczona przez uczennice klasy czwartej Zuzannę Kruczyk, Maję Niksę i Kalinę Wojtylak. Każdy z uczniów oprócz kartek walentynkowych i liścików otrzymał słodkiego lizaka oczywiście w kształcie serduszka! Wśród społeczności szkolnej królował kolor czerwony, a na głównym korytarzu można było dostrzec tablice z ciekawymi informacjami, cytatami i ciekawostkami dotyczącymi Walentynek.
Warto nadmienić, iż wyjątkową walentynkę nasza szkoła otrzymała od Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Józefa Psarskiego w Ostrołęce. Serdecznie dziękujemy za ten miły gest! To był wspaniały dzień pełen ciepła i miłości.

redakcja: Magdalena Mróz

Galeria zdjęć

Dziewczynka z klasy czwartej z kartką walentynkową Dziewczynka z walentynką Uczennica klasy 3 z walentynką Uczennica klasy 4 rozdająca lizaki w klasie 1 Uczennica klasy 4 rozdająca lizaki w oddziale przedszkolnym Uczennica klasy czwartej z walentynką Uczennica klasy piątej z walentynką Uczennica rozdająca lizaki w klasie szóstej Uczennica rozdająca lizaki Uczennica rozdająca walentynki w klaie szóstej Uczennica w klasie trzeciej rozdająca lizaki Uczennica z kartką walentynkową Uczennice segregujące kartki walentynkowe Uczeń klasy czwartej z kartką walentynkową Uczeń klasy czwartej z walentynką Uczeń klasy pierwszej z walentynką Walentynka od Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności