Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

„Stoi na stacji lokomotywa…” – spotkanie z kolejarzem

Ocena 0/5

W poniedziałek 20 listopada przedszkolaki oraz uczniowie klas 1-3 wzięli udział w spotkaniu z Panem Kolejarzem organizowanym w ramach projektu „Poznaję ciekawe zawody”. Nasz Gość opowiedział na czym polega praca na kolei. Wspólnie obejrzeliśmy film edukacyjny o bezpiecznym zachowaniu się w obszarach kolejowych oraz podczas podróży pociągiem. Na koniec dzieci zostały obdarzone odblaskowymi opaskami oraz kolorowankami. Spotkanie z Panem Michałem było dla naszch uczniów nowym doświadczeniem i wyjątkową przygodą. 
Serdecznie dziękujemy Panu Michałowi Bursiewiczowi za życzliwość i poświęcony czas. 

redakcja: Aleksandra Bakuła

Galeria zdjęć

pan kolejarz opowiada uczniom o pracy na kolei 2 pan kolejarz opowiada uczniom o pracy na kolei pan kolejarz prezentuje rogatywkę pan kolejarz prezentuje uczniom atrybuty pracownika kolei pan kolejarz z przedszkolakami i uczniami klas 1-3 pan kolejarz z przedszkolakami pan kolejarz z uczniami klasy 1 wspólne oglądanie filmu edukacyjnego o kolei
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności