Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

Spotkanie z przedstawicielem WORD w Ostrołęce

Ocena 0/5

18 czerwca naszą szkołę odwiedził pan Dariusz Wierzbicki z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ostrołęce. Podczas spotkania uczniowie mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Zaproszony gość w ciekawy i przystępny sposób opowiedział o zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach, zarówno przez pieszych, jak i rowerzystów. Uczniowie dowiedzieli się, jak unikać niebezpiecznych sytuacji oraz dlaczego tak ważne jest przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Po części teoretycznej pan Dariusz Wierzbicki przeprowadził konkurs wiedzy o bezpieczeństwie na drodze. Uczestnicy wykazali się dużą znajomością omawianych zagadnień i aktywnie odpowiadali na pytania. Na uczestników konkursu czekały atrakcyjne nagrody przygotowane przez naszego gościa.

Serdecznie dziękujemy panu Dariuszowi Wierzbickiemu za wizytę, przekazaną wiedzę oraz upominki dla uczniów. Mamy nadzieję na kolejne równie interesujące spotkania.

redakcja: Agata Szczubełek, Aneta Krajewska

powrót do kategorii
Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności