Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

Spotkanie z policjantem

Ocena 0/5

W dniu 29.04 2024 r. odbyło się spotkanie z policjantem dla uczniów z klas 0-III. Pan st. post. Albert Kociuba w swojej prelekcji poruszył tematy bezpieczeństwa oraz zagrożenia na jakie narażeni są mali uczniowie w codziennym życiu. Podczas spotkania dzieci miały okazję rozmawiać o bezpieczeństwie w drodze do szkoły, jak również i poza nią. Policjant omówił zasady poruszania się po ulicy, chodniku, po drodze, w obrębie przejść kolejowych. Małym słuchaczom przypominane były numery alarmowe i sposoby wzywania pomocy. Funkcjonariusz poruszył  także tematykę właściwego zachowania w szkole i w domu oraz zagrożeń wynikających z kontaktów z nieznajomymi a także płynących z Internetu.

redakcja: Beata Korzeniecka

Galeria zdjęć

spotkanie z policjantem (1) spotkanie z policjantem (2) spotkanie z policjantem (3) spotkanie z policjantem (4) spotkanie z policjantem (5) spotkanie z policjantem (6) spotkanie z policjantem (7) spotkanie z policjantem (8) spotkanie z policjantem (9) spotkanie z policjantem (13) spotkanie z policjantem (15) spotkanie z policjantem (17) spotkanie z policjantem (19)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności