Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

Spotkanie profilaktyczne

Ocena 0/5

W dniu 4 października młodzież klas VII i VIII wzięła udział w spotkaniu profilaktycznym w Lelisie poprowadzonym przez sędzię w stanie spoczynku Annę Marię Wesołowską. Pani Sędzia udzieliła wielu cennych informacji dotyczących odpowiedzialności prawnej nieletnich i uświadomiła, że przemoc rówieśnicza niesie poważne konsekwencje dla jej sprawców i ofiar. Podczas spotkania uczniowie mogli zadać pytania, zrobić zdjęcia a nawet otrzymać autograf słynnej Sędzi. Organizatorem wydarzenia był samorząd Gminy Lelis i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności