Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Przygotowania do świąt

Ocena 0/5

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkiej Nocy. Są to najważniejsze święta w tradycji chrześcijańskiej. Wszystkim coraz bardziej udziela się ich niepowtarzalny klimat. Wyczekujemy ich nadejścia, aby chociaż na chwilę oderwać się od codziennego rytmu życia. W nastrój zbliżających się świąt idealnie wpisywały się wykonane przez uczniów klas IV-VI wielkanocne stroiki. Dzieci posługując się różnymi technikami i materiałami wykonały wiele ciekawych i pomysłowych kompozycji, które z pewnością umilą świąteczny czas.
W tymże okresie przedświątecznym w naszej szkole zorganizowane zostały także warsztaty z tworzenia dekoracji wielkanocnych przeprowadzone przez członkinie Stowarzyszenia Sami Swoi z Białobieli i jednocześnie mamy naszych uczniów: Panią Paulinę Krupę – Salamuchę, Panią Iwonę Babiel oraz Panią Magdalenę Tercjak. Na stołach można było zauważyć bazie, mech, kolorowe piórka i jajeczka. Uczniowie w przepięknych  doniczkach samodzielnie posadzili wspaniałe wiosenne kwiaty -  hiacynty, po czym ozdobili je dostępnymi dekoracjami. Wszystkie ozdoby wyglądały bardzo efektownie.
W czasie trwania wszystkich zajęć praktycznych była możliwość rozmowy o tradycjach i zwyczajach wielkanocnych w naszych domach: o zdobieniu jajek, pieczeniu wielkanocnych bab, przygotowaniu święconki oraz o dzieleniu się jajkiem – symbolem życia - podczas wielkanocnego śniadania.


redakcja: Hanna Murach, Magdalena Mróz

Galeria zdjęć

Dzieci z zerówki podczas warsztatów Chłopcy klas 5-6 ze swoimi pracami Chłopcy z klasy 1 Chłopcy z klasy 2 ze swoimi dekoracjami Chłopcy z klasy 2 Chłopcy z klasy 3 z dekoracjami wielkanocnymi Chłopcy z klasy 3 z dekoracjami Chłopcy z klasy 5 Chłopcy z oddziału  przedszkolnego podczas tworzenia dekoracji Chłopcy z zerówki ze swoimi dekoracjami Chłopcy ze swoimi pracami Chłppcy z klasy 2 Dzieci podczas pracy Dzieci podczas warsztatów Dzieci tworzą dekoracje wielkanocne Dzieci tworzą dekoracje Dzieci z dekoracjami Dzieci z klasy 1 i oddziału przedszkolnego Dzieci z klasy 1 na warsztatach Dzieci z klasy 4 podczas tworzenia stoików wielkanocnych Dzieci z klasy pierwszej Dzieci z zerówki podczas pracy Dzieci z zerówki podczas warsztatów dziewczynki z klasy 3 podczas tworzenia dekoracji dziewczynki z klasy 3 z dekoracjami dziewczynki z klasy 3 ze swoimi własnoręcznie wykonanymi dekoracjami Dziewczynki z klasy 4 podczas tworzenia stoików wielkanocnych Dziewczynki z oddziału przedszkolnego z dekoracjami Dziewczynki z zerówki ze swoimi pracami Dziewczynki ze swoimi stroikami Oddział przedszkolny podczas warsztatów Uczennica klasy 4 podczas tworzenia stoików wielkanocnych Uczennica klasy 4 ze swoim stroikiem wielkanocnym Uczennice klasy 6 ze swoimi pracami Uczennice klasy 6 Uczennice klasy III z własnoręcznie wykonanymi dekoracjami. Uczeń klasy 5 z dekoracją wielkanocną Uczniowie klas 4-7 Uczniowie klasy 1 z dekoracjami Uczniowie klasy 1 Uczniowie klasy 2 podczas wspólnej pracy Uczniowie klasy 3 z dekoracjami Uczniowie klasy 4 podczas robienia stoików wielkanocnych Uczniowie klasy 4 podczas tworzenia stroików wielkanocnych Uczniowie klasy czwartej podczas tworzenia stoików wielkanocnych Uczniowie klasy trzeciej tworzą dekoracje wielkanocne Uczniowie podczas tworzenia dekoracji wielkanocnych Uczniowie podczas tworzenia stoików wielkanocnych Uczniowie ze stroikami wielkanocnymi Uczniwiowie z klasy 3 tworzący dekoracje Warsztaty
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.