Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

Próbna ewakuacja

Ocena 0/5


27 września w naszej szkole odbył się, pierwszy w tym roku, próbny alarm pożarowy, połączony z ewakuacją uczniów, nauczycieli oraz innych pracowników. Po wyjściu z budynku cała społeczność szkolna skierowała się do wyznaczonego miejsca zbiórki, gdzie Pani Dyrektor Urszula Wielczyk sprawdziła, czy wszyscy opuścili zagrożony obiekt. Jak się okazało wszyscy obecni w tym dniu w szkole zgromadzili się w wyznaczonym miejscu ewakuacji. Przeprowadzona ewakuacja była potwierdzeniem, że wiemy jak zachować się w takich sytuacjach. Była to ważna lekcja, gdyż od naszej wiedzy i umiejętności może zależeć ludzkie życie. 

redakcja: Aleksandra Bakuła

Galeria zdjęć

klasa I podczas próbnej ewakuacji klasa II podczas próbnej ewakuacji klasa V podczas próbnej ewakuacji pani dyrektor przyjmuje raport od nauczycieli społeczność szkolna podczas próbnej ewakuacji
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności