Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Poznajemy świat zawodów

Ocena 0/5

5 października 2023 roku w ramach szkolnego projektu „Poznajemy świat zawodów” zaprosiliśmy do naszej szkoły Panią Olgę Garwarską. Pani Olga z zawodu jest adwokatem, a prywatnie to mama uczennicy naszej szkoły, Hani. Pełni również funkcję przewodniczącej Rady Rodziców w naszej szkole. Pani adwokat zdradziła uczniom  tajniki pracy sądu- opowiedziała o swojej pracy oraz innych pracowników sądowych . Uczniowie  poznali  zadania sędziego oraz adwokata. Podczas spotkania dzieci miały okazję zobaczyć stroje, które zakłada się podczas rozprawy sądowej. Pani Olga przeczytała również dzieciom bajkę „Leśne sprawy Misia Adwokata”, która przybliżyła im zawód adwokata.  Z bajki najmłodsi Czytelnicy dowiedzieli się, jakimi sprawami adwokaci zajmują się na co dzień, jak wygląda ich praca i gdzie ją wykonują. Dzieci zareagowały na spotkania z entuzjazmem. Zaciekawiła ich nie tylko bajka, ale też toga adwokacka, w którą mogli przebrać się po lekturze, by poczuć się jak superbohater w czarnej pelerynie!
Serdecznie dziękujemy pani Oldze za przyjęcie zaproszenia do naszej szkoły i poprowadzenie interesujących zajęć! 

redakcja: Ewelina Bieluch

Galeria zdjęć

1. Adwokat czyta dzieciom. 1. Uczniowie przymierzają togę. 2. Adwokat czyta dzieciom. 2.. Uczniowie przymierzają togę. 3. Adwokat czyta dzieciom. 3.. Uczniowie przymierzają togę. 4. Adwokat czyta dzieciom. 4.. Uczniowie przymierzają togę. 5. Uczniowie przymierzają togę. 6. Uczniowie przymierzają togę. 7. Uczniowie przymierzają togę. 8. Uczniowie przymierzają togę. 9. Uczniowie przymierzają togę. 10. Uczniowie przymierzają togę. 11. Uczniowie przymierzają togę. 12. Uczniowie przymierzają togę. 13. Uczniowie przymierzają togę. 14. Uczniowie przymierzają togę. 15. Uczniowie przymierzają togę. 16. Uczniowie przymierzają togę. 17. Uczniowie przymierzają togę. 18. Uczniowie przymierzają togę. 19. Uczniowie przymierzają togę. 20. Uczniowie przymierzają togę. 21. Uczniowie przymierzają togę. 22. Uczniowie przymierzają togę. 23. Uczniowie przymierzają togę. 24. Uczniowie przymierzają togę. 25. Uczniowie przymierzają togę. 26. Uczniowie przymierzają togę. 27. Uczniowie przymierzają togę. 28. Uczniowie przymierzają togę. 29. Uczniowie przymierzają togę. 30. Uczniowie przymierzają togę. 31. Uczniowie przymierzają togę. 32. Uczniowie przymierzają togę. 33. Uczniowie przymierzają togę. 34. Uczniowie przymierzają togę. 35. Uczniowie przymierzają togę. 36. Uczniowie przymierzają togę. 37. Uczniowie przymierzają togę. 38. Uczniowie przymierzają togę. 39. Uczniowie przymierzają togę. Alicja z Misiem Adwokatem. Dziewczynki z Misiem Adwokatem. Uczniowie otrzymują kolorowanki. Wiktor z Misiem Adwokatem. Zdjęcie grupowe klasy I z panią adwokat. Zdjęcie grupowe klasy II z panią adwokat. Zdjęcie grupowe klasy III z panią adwokat. Zdjęcie grupowe uczniów odziału przedszkolnego z panią adwokat.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.