Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

Pierniczki

Ocena 0/5

W czwartek wszystkie świetliczaki miały pełne ręce roboty i zapał do wykonania korzennych pierniczków. Pani Marta Pawelczyk przygotowała ciasto z trzech porcji, Każdy miał swoje zadania: wałkowanie i wykrawanie ciastek. Niektórzy uruchomili wyobraźnię i tworzyli swoje dzieła. Pani Marta dzielnie wypiekała kolejne porcje, które później   świetliczaki pięknie udekorowali. Najpiękniejsze zostały użyte jako możliwość skosztowania przez licznych degustatorów  . Cała szkoła zapełniła się pięknym zapachem. Takie zajęcia  dowodzą, że uczniowie  chętnie się aktywizują do pracy, rozwijają postawy prospołeczne i zdolności manualne . Dziękujemy Pani Marcie za zaangażowanie w życie naszej świetlicy i pyszne wypieki. 
                                                                                                 

redakcja:  Elżbieta Kulas

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności