Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

Park Trampolin- wycieczka klas VII i VIII

Ocena 0/5

16 października 2025 r. klasy VII i VIII wybrały się do nowo otwartego Parku Trampolin JUMP 4U w Ostrołęce. Wyjazd zorganizowany był w ramach obchodów Dnia Chłopaka. Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, rozwijanie zainteresowania sportem, podnoszenie ogólnej sprawności fizycznej, a co najważniejsze integracja zespołów klasowych oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich. 

Pod czujnym okiem instruktorki uczniowie korzystali z szeregu atrakcji m. in. trampolin akrobatycznych, basenów wypełnionych gąbkami, automatów do gier. Była to niezwykła lekcja wychowania fizycznego, podczas której uczniowie wykazali się umiejętnością wykonywania salt i przewrotów. 

Wspólne skakanie wprawiło wszystkich w znakomity nastrój oraz wyzwoliło mnóstwo pozytywnej energii. Wszyscy wrócili do szkoły zmęczeni, ale zadowoleni i z uśmiechami na twarzach. 

redakcja: Anna Chojnowska

 

Galeria zdjęć

Park Trampolin 1 Park Trampolin 2 Park Trampolin 3 Park Trampolin 4 Park Trampolin 5 Park Trampolin 6 Park Trampolin 7 Park Trampolin 8 Park Trampolin 9 Park Trampolin 10 Park Trampolin 11 Park Trampolin 12 Park Trampolin 13 Park Trampolin 14 Park Trampolin 15 Park Trampolin 16 Park Trampolin 17 Park Trampolin 18 Park Trampolin 19 Park Trampolin 20 Park Trampolin 21 Park Trampolin 22 Park Trampolin 23 Park Trampolin 24 Park Trampolin 25 Park Trampolin 26 Park Trampolin 27 Park Trampolin 28 Park Trampolin 29 Park Trampolin 30 Park Trampolin 31 Park Trampolin 32 Park Trampolin 33 Park Trampolin 34 Park Trampolin 35 Park Trampolin 36 Park Trampolin 37
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności