Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

Dzień Pluszowego Misia w zerówce

Ocena 0/5

W naszej zerówce obchodziliśmy wyjątkowe święto – Dzień Pluszowego Misia. Był to dzień pełen radości, twórczej pracy i niezapomnianych wrażeń. Dzieci przygotowywały własne misie, wycinając i kolorując papierowe sylwetki, a także lepiąc figurki z masy solnej. Każdy przedszkolak mógł stworzyć swojego niepowtarzalnego misia i zabrać go do domu jako pamiątkę. Największą atrakcją była wizyta na przedstawieniu pt. „O dzielnym misiu Wojtusiu” . Historia odważnego bohatera pokazała dzieciom, że nawet mały miś może dokonać wielkich rzeczy, jeśli kieruje się dobrym sercem i odwagą. Dzień Pluszowego Misia stał się okazją do wspólnej zabawy, rozwijania zdolności plastycznych oraz poznawania wartości takich jak przyjaźń, odwaga i dobroć.

 

redakcja: Aleksandra Bakuła

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności