Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

Konkurs plastyczny

Ocena 0/5

Zwycięzcy_konkursu_z_nagrodami_i_dyplomami Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym na plakat promujący ruch na świeżym powietrzu. Celem konkursu była prezentacja możliwości twórczych dzieci oraz propagowanie zdrowego stylu życia poprzez zachęcanie do aktywnego odpoczynku na świeżym powietrzu. Komisja konkursowa zwracała szczególną uwagę na zgodność prac z tematyką, samodzielność, oryginalność oraz estetykę wykonania. Po burzliwych obradach wyłoniono zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych. 
W kategorii klas I-III:
I miejsce- Ksawery Staśkiewicz kl. I
II miejsce- Jakub Salamucha kl. II
III miejsce- Michalina Wołosz kl. I oraz Kalina Wojtylak kl. III

W kategorii klas IV-VIII:
I miejsce- Liwia Majkowska kl. VIII
II miejsce- Dominik Salamucha kl. VI
III miejsce- Michał Chaberek kl. VI

Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy. 
Serdecznie gratulujemy!

redakcja: Anna Chojnowska

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności