Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

Konkurs plastyczny „Wolni od uzależnień = szczęśliwi”

Ocena 0/5

W ramach Tygodnia Profilaktyki Uzależnień zorganizowanym przez psychologa szkolnego p. Małgorzatę Koślik odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny. Uczniowie z klas IV-VIII wykonali plakaty, które przestrzegały przed zgubnym działaniem szeroko pojmowanych uzależnień lub promowały życie w wolności i radości. Komisja konkursowa po zapoznaniu się z licznymi pracami przyznała naszym artystom następujące miejsca:
I msc - Oliwia Danowska kl. V
II msc - Natalia Garbalińska kl. VI
III msc - Oliwia Sęk kl. V
Wyróznienia:
Laura Pędzich kl. V, Amelia Szyszka kl. VII, Alicja Pawelczyk kl. IV, Michał Chaberek kl. VII, Zofia Tercjak kl. VII.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności