Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

Konkurs międzyszkolny SYMBIOZA- II i III miejsce

Ocena 0/5

28 marca 2025 r. w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. Józefa Psarskiego w Ostrołęce odbył się konkurs SYMBIOZA dla uczniów klas ósmych, edycja III. Celem konkursu było rozwijanie matematycznych i przyrodniczych zainteresowań oraz uzdolnień uczniów. Naszą szkołę godnie reprezentowali Michał Chaberek, Filip Rawa oraz Błażej Samluk. Uczestnicy indywidualnie rozwiązywali test sprawdzający wiedzę z matematyki, chemii, biologii, geografii oraz fizyki. Było to nie lada wyzwanie, którego z ochotą podjęli się nasi ósmoklasiści. Efekt ich pracy to:
II miejsce- Błażej Samluk
III miejsce- Michał Chaberek
Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w kolejnych zmaganiach, które jeszcze przed Wami.

redakcja: Anna Chojnowska

Galeria zdjęć

Rozdanie nagród i dyplomów 2 Rozdanie nagród i dyplomów 3 Rozdanie nagród i dyplomów 4 Rozdanie nagród i dyplomów 5 Rozdanie nagród i dyplomów 6 Rozdanie nagród i dyplomów Uczeń klasy VIII podczas rozwiązywania zadań konkursowych Uczestnicy konkursu 2 Uczestnicy konkursu SYMBIOZA Uczestnicy konkursu z nauczycielem Uczestnicy konkursu Uczniowie klasy VIII podczas rozwiązywania zadań konkursowych
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności