Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

Jak gofry to tylko w przedszkolu!

Ocena 0/5

W piątek 17 listopada, dzięki zakupionemu sprzętowi z projektu edukacyjnego Laboratoria Przyszłości, w naszym przedszkolu odbyło się wielkie pieczenie gofrów. Nasze wspaniałe Mamy przygotowały dla nas ciasto, a następnie upiekły pyszne i pachnące gofry. Zadaniem przedszkolaków było własnoręczne udekorowanie słodkich wypieków – pojawiła się bita śmietana, cukier puder, kolorowa posypka i owoce. Gofry wyglądały apetycznie a smakowały jeszcze lepiej, prawie wszystkie dzieci skorzystały z dokładki. Przedszkolaki nie zapomniały również o naszej Pani Dyrektor, którą odwiedziły i poczęstowały słodkimi wypiekami.  

Przedszkolaki wraz z wychowawczynią serdecznie dziękują Pani Paulinie Krupie-Salamucha oraz Pani Sylwii Szablak za przygotowanie gofrów oraz wspólnie spędzony czas.

redakcja: Aleksandra Bakuła

Galeria zdjęć

dwie dziewczynki i chłopiec jedzą gofry dwie mamy i przedszkolaki pieka gofry dwóch chłopców je gofy dziewczynka i chłopiec jedzą gofry mama pomaga przedszkolakom w dekoracji gofrów przedszkolaki częstują goframi Panią Dyrektor przedszkolaki jedzą przedszkolaki konsumują gofry przedszkolaki wpólnie dekorują gofry przedszkolaki z talerzem pełnym gofrów przedszkolaki zajadają się goframi wspólne zdjęcie przedszkolaków z mamami podczas pieczenia gofrów
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności