Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

Hopla w klocki – tak się bawią przedszkolaki

Ocena 0/5

W środę 10 maja nasze przedszkolaki odwiedziły Kreatywne Centrum Zabawy Hoopla w Klocki w Ostrołęce. Wizytę rozpoczęliśmy od słodkich warsztatów, podczas których dzieci degustowały czekoladę, oglądały ziarna kakaowca i własnoręcznie wykonały tabliczkę czekolady, którą później zabrały do domu. Kiedy już mieliśmy pełne brzuchy słodkości i moc energii, wszyscy radośnie wskoczyliśmy w klocki - to była prawdziwa frajda ????

redakcja: Aleksandra Bakuła

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności