Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

Festiwal Piosenki o Zdrowiu

Ocena 0/5

12 maja uczennice klasy V reprezentowały naszą szkołę na Festiwalu Piosenki o Zdrowiu, który odbył się w Ostrołęckim Centrum Kultury. Muzyczny konkurs zorganizował Ostrołęcki Sanepid. Podczas konkursu promowano zdrowy styl życia. Mimo, że nie udało nam się zdobyć miejsca na podium, wróciłyśmy bogatsze o nowe doświadczenia. Nasz występ uważam za udany! Dziękuje za udział i przygotowania do konkursu Nadii Babiel, Hannie Lis, Marii Lis, Milenie Parzych i Julii Pawelczyk.

Redakcja: J. Rzewnicka

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności