Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

Dźwięki w butelkach zamknięte

Ocena 0/5

W tygodniu rozmów o muzyce dzieciaki z grupy Misie wykonały wspólny instrument muzyczny - ksylofon. Ogromne było zaszkodzenie przedszkolaków, które dowiedziały się, jaka moc kryje się w butelkach wypełnionych wodą, ile tonów i barw ukrywa się w szklanych naczyniach z pozoru wyglądających tak samo. Wszystkie dzieciaki chętnie grały na ksylofonie, co niektórzy dawali nawet indywidualne koncerty.

                                                                                              redakcja: Agata Patyra

Galeria zdjęć

Dźwięki w butelkach zamknięte- Misie (1) Dźwięki w butelkach zamknięte- Misie (2) Dźwięki w butelkach zamknięte- Misie (3) Dźwięki w butelkach zamknięte- Misie (4) Dźwięki w butelkach zamknięte- Misie (5) Dźwięki w butelkach zamknięte- Misie (6) Dźwięki w butelkach zamknięte- Misie (7) Dźwięki w butelkach zamknięte- Misie (8) Dźwięki w butelkach zamknięte- Misie (12) Dźwięki w butelkach zamknięte- Misie (13) Dźwięki w butelkach zamknięte- Misie (14) Dźwięki w butelkach zamknięte- Misie (15) Dźwięki w butelkach zamknięte- Misie (16) Dźwięki w butelkach zamknięte- Misie (17) Dźwięki w butelkach zamknięte- Misie (18)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności