Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

Dzień Jabłka w Zerówce – smak, zabawa i kreatywność

Ocena 0/5

W zerówce obchodziliśmy wyjątkowe święto – Dzień Jabłka. To był dzień pełen zabawy, nauki i kreatywności, a wszystko kręciło się wokół jednego z najzdrowszych owoców – jabłka! Na początku dnia dzieci miały okazję poznać jabłko od kuchni i to dosłownie. Zorganizowaliśmy degustację różnych produktów jabłkowych, podczas której mali smakosze próbowali: świeżych jabłek, soku jabłkowego, musu jabłkowego, octu jabłkowego i suszonych jabłek. 

Po kulinarnych przygodach przyszedł czas na twórcze działania plastyczne. Każde dziecko wykonało własne jabłko, nie byle jakie, bo malowane farbą przy użyciu widelców. Ta nietypowa technika pozwoliła uzyskać ciekawe faktury i wzory, a jednocześnie była doskonałym ćwiczeniem motoryki małej.

redakcja: Aleksandra Bakuła 

Galeria zdjęć

Dzień Jabłka w zerówce 1 Dzień Jabłka w zerówce 2 Dzień Jabłka w zerówce 3 Dzień Jabłka w zerówce 4 Dzień Jabłka w zerówce 5 Dzień Jabłka w zerówce 6 Dzień Jabłka w zerówce 7 Dzień Jabłka w zerówce 8 Dzień Jabłka w zerówce 9 Dzień Jabłka w zerówce 10 Dzień Jabłka w zerówce 11 Dzień Jabłka w zerówce 12 Dzień Jabłka w zerówce 14 Dzień Jabłka w zerówce 15 Dzień Jabłka w zerówce 16 Dzień Jabłka w zerówce 17 Dzień Jabłka w zerówce 19 Dzień Jabłka w zerówce 20 Dzień Jabłka w zerówce 21 Dzień Jabłka w zerówce 22 Dzień Jabłka w zerówce 23 Dzień Jabłka w zerówce 24 Dzień Jabłka w zerówce 25 Dzień Jabłka w zerówce 26 Dzień Jabłka w zerówce 27 Dzień Jabłka w zerówce 28 Dzień Jabłka w zerówce 29 Dzień Jabłka w zerówce 30 Dzień Jabłka w zerówce 31 Dzień Jabłka w zerówce 32 Dzień Jabłka w zerówce 33 Dzień Jabłka w zerówce Dzień Jabłka w zerówce13
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności