Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

Dzień Dobrych Uczynków

Ocena 0/5

Dzień Dobrych Uczynków obchodzony jest 19 maja. My również postanowiliśmy przypomnieć, jak ogromne znaczenie mają drobne gesty życzliwości i pomocy. Uczniowie przez cały dzień pomagali sobie nawzajem i udowodnili, że dobro ma wielką moc. Na drzwiach każdej klasy pojawiły się plakaty, na których zapisywaliśmy swoje dobre uczynki i hasła motywujące. Można było przeczytać o pomocy kolegom, miłych słowach, wspólnych zabawach czy trosce o porządek i środowisko. Jedno jest pewne, dobre uczynki mogą zbudować mosty porozumienia, zacieśniać więzi społeczne, tworzyć atmosferę wzajemnego wsparcia i dokładnie taką wypełniła się nasza szkoła. 

redakcja: Ewelina Stupska, Agata Szczubełek, Aneta Krajewska

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności