Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

Ocena 0/5

Raz w roku zdarza się taki dzień, w którym możemy sprawdzić, co nas spotka w przyszłości. To oczywiście Andrzejki! W naszej szkole impreza andrzejkowa dla wszystkich chętnych uczniów odbyła się 28 listopada. Z uwagi na dużą rozpiętość wiekową, impreza została podzielona na dwie tury: uczniowie klas 0 – III i klas IV-VIII.  Wróżby przygotowane przez Samorząd Uczniowski pozwoliły przenieść się w świat marzeń. Chłopcy mogli wylosować imię przyszłej wybranki, a dziewczynki imię przyszłego wybranka. Były też wróżby związane z wyborem zawodu oraz najbliższej przyszłości. Zabawa była udana, młodzież bawiła się od pierwszych chwil. Dobrą, różnorodną muzykę i prawdziwe hity muzyczne zapewnili nam: Julia i Jakub. Taniec wyzwalał dużo uśmiechu i radości, co było głównym celem naszej dyskoteki. Z imprezy wszyscy wychodzili z uśmiechem na twarzy, w radosnych nastrojach i z nadzieją ponownego spotkania.

redakcja: Hanna Murach

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności