Bezpieczne Wakacje w grupie Zajączki
W grupie „Zajączki” realizowaliśmy zajęcia poświęcone tematyce bezpiecznych wakacji. Dzieci poznały zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą oraz w górach. Podczas zajęć przypomnieliśmy sobie również najważniejsze przepisy dotyczące bezpieczeństwa na drodze: dzieci ćwiczyły prawidłowe przechodzenie przez jezdnię i rozmawiały o konieczności zachowania ostrożności w ruchu drogowym. Ważnym elementem zajęć było także bezpieczeństwo w internecie - ochrona danych osobowych. Poprzez zabawy, rozmowy i ćwiczenia przedszkolaki zdobyły cenną wiedzę przydatną podczas letniego wypoczynku. Życzymy wszystkim dzieciom bezpiecznych, słonecznych i pełnych radości wakacji.
redakcja: Agata Patyra


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!