Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

Bal karnawałowy w świetlicy

Ocena 0/5

W czwartek odbył się bal karnawałowy przygotowany przez uczennice: Alę i Lenę oraz Marysię. Dziewczynki zadbały o oprawę muzyczną i konkursy oraz poczęstunek. W tym roku pozom organizacyjny uczniów świetlicy wskoczył na wyższy poziom i naprawdę zasługuje na uznanie. Nie zabrakło dekoracji z balonów i didżeja, miksującego muzykę, pląsów, konkursów i wzajemnej pomocy podczas radosnej zabawy. Przebieg całej imprezy była bardzo udany i dzieci wróciły zadowolone do domów.

redakcja: Elżbieta Kulas

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności