Artystyczny kwietnik ze starego roweru
Przed wejściem głównym do szkoły pojawiła się wyjątkowa i kolorowa ozdoba – artystyczny kwietnik wykonany ze starego roweru. To efekt wspólnej pracy uczniów klasy V, rodziców oraz pracowników szkoły. Rodzice dostarczyli stary rower, farbę oraz sadzonki kwiatów. Uczniowie klasy V z wielkim zaangażowaniem odnowili rower, malując go na czerwono. Następnie posadzili kwiaty w starych koszykach po ziemniakach, które podarowała pracownica szkoły. Tak przygotowany kwietnik został zamontowany przy barierce obok przedszkola, gdzie będzie cieszył oczy dzieci, rodziców i wszystkich odwiedzających. Całość prac odbywała się pod opieką pani Justyny Rzewnickiej, która koordynowała działania uczniów i wspierała ich podczas realizacji projektu. Serdecznie gratulujemy uczniom klasy V kreatywności, pracowitości i zaangażowania. Dziękujemy również rodzicom oraz pracownikom szkoły za pomoc, przekazane materiały i wsparcie.
redakcja: Justyna Rzewnicka

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!