Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

Dzień Dziecka

Ocena 0/5

W roku szkolnym jest wiele dni, które są szczególnie wyczekiwane przez uczniów.Bez wątpienia należy do nich Dzień Dziecka.

1 czerwca 2023 r. pogoda na dworze dopisała, dlatego społeczność uczniowska spotkała się na skąpanym w słońcu boisku szkolnym, gdzie przygotowano liczne zabawy i sportowe rywalizacje. Na początku imprezy Pani Dyrektor przywitała zgromadzonych i złożyła wszystkim dzieciom życzenia z okazji ich święta. Uroczystość swą obecnością uświetnił Wójt Gminy Lelis- Pan Stefan Prusik, który również skierował wiele ciepłych słów do uczniów.

Następnie najmłodsi uczniowie brali udział w olimpiadzie sportowej przygotowanej przez starszych kolegów. Z twarzy uczestników nie znikał uśmiech, co świadczy o tym, że doskonale się bawili. 

W czasie imprezy nie zabrakło dobrej muzyki, którą zapewnił niczym profesjonalny didżej uczeń klasy VI- Michał Chaberek. Podobnie jak w ubiegłym roku Dyrektor Banku PKO BP w Kadzidle- Pani Alina Sadłowska przygotowała loterię fantową i stoisko z upominkami. Natomiast dziewczynki z klasy IV i V malowały dzieciom twarze. Wszyscy uczniowie wzięli udział w szkoleniu z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz bandażowania. Największym zainteresowaniem wśród uczestników imprezy cieszyły się ogromne, dmuchane zjeżdżalnie ustawione na szkolnym placu zabaw. 

Na zakończenie chłopcy i dziewczęta z klas IV- VIII rywalizowali w turnieju piłki nożnej. To był wyjątkowy dzień, pełen pozytywnej energii i radosnych chwil. W jego organizację włączyli się jak zwykle rodzice naszych uczniów, którzy przygotowali smaczne przekąski (gofry, popcorn i watę cukrową).

Dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu imprezy Paniom: Monice Garbalińskiej, Katarzynie Półtorak, Sabinie Przybyle, Paulinie Krupie- Salamusze, Magdalenie Tercjak, Iwonie Babiel, Natalii Murach, Renacie Mące, Annie Chaberek oraz Panu Marcinowi Chełstowskiemu. Pragniemy również podziękować Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej w Antoniach za użyczenie sprzętu gastronomicznego oraz sołtysowi miejscowości Antonie- Pani Renacie Pędzich. 

redakcja: Ewa Puka

Galeria zdjęć

Dzieci bawiace się na zjeżdżalniach i na placu zabaw Dzieci bawiace się na zjeżdżalniach Loteria w stoisku SKO Malowanie twarzy Pan Wójt Stefan Prusik składa dzieciom życzenia Rodzice pieką gofry i częstują uczniów Stoisko z pierwszą pomocą Uczniowie  klasy 8 z wychowawcą Uczniowie tańczą belgijkę Zabawa przeciąganie liny na boisku Zabawy sportowe dla najmłodszych Zabawy z chustą animacyjną
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności