Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

Życzliwy Samorząd w akcji

Ocena 0/5

W ramach Dnia Życzliwości nasz Samorząd z pomocnikami ruszył na szkolne korytarze w wyjątkowo dobrych humorach! Uczniowie, niczym ekipa uśmiechniętych kurierów, rozdawali specjalne naklejki przypominające o tym dniu, a krótkie „bądź życzliwy” wywoływało uśmiech na twarzy każdej napotkanej osoby.

Krótko mówiąc: dużo uśmiechu, dużo pozytywnej energii i jeszcze więcej życzliwości!

redakcja: Ewelina Stupska

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności