Logo Szkoły Podstawowej w Białobieli

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Ocena 0/5

W poniedziałek 16 września 2024 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Wybory były tajne i powszechne, uczestniczyli w nich uczniowie klas IV-VIII. Uprawnionych do głosowania było 112 uczniów. Oddano 102 głosy, z których 3 były nieważne. Najwięcej głosów uzyskała Vanessa Duda z klasy VII. Do Rady Samorządu Uczniowskiego zakwalifikowali się również: Maja Niksa, Dominik Salamucha, Jakub Lewandowski, Wiktoria Chaberek oraz Julia Napierkowska.
Rada Samorządu Uczniowskiego dokonała wyboru Przewodniczącego, Zastępcy, Skarbnika i Sekretarza. Większością głosów ustaliła następujące organy:
Przewodnicząca: Vanessa Duda
Zastępca: Dominik Salamucha
Skarbnik: Julia Napierkowska
Sekretarz: Jakub Lewandowski
Rada wybrała również opiekuna spośród nauczycieli. Najwięcej głosów uzyskała Pani Hanna Murach, która będzie się opiekowała Samorządem Uczniowskim w roku szkolnym 2024/2025. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w wyborach. 

redakcja: Anna Chojnowska

Galeria zdjęć

Wybory do Samorządu Uczniowskiego (1) Wybory do Samorządu Uczniowskiego (2) Wybory do Samorządu Uczniowskiego (3) Wybory do Samorządu Uczniowskiego (4) Wybory do Samorządu Uczniowskiego (5) Wybory do Samorządu Uczniowskiego (6) Wybory do Samorządu Uczniowskiego (7) Wybory do Samorządu Uczniowskiego (8) Wybory do Samorządu Uczniowskiego (9) Wybory do Samorządu Uczniowskiego (10)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności