Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Dzień Dziecka

Ocena 0/5

W naszej szkole Dzień Dziecka to wyjątkowe  święto, pełne pozytywnej energii i radosnych chwil. 3 czerwca 2024 r., o godz. 9.00  społeczność uczniowska  spotkała się na boisku szkolnym, gdzie przygotowano  liczne zabawy i sportowe rywalizacje.
Na początku uroczystości Wójt Gminy Lelis- Pan Stefan Prusik przywitał zgromadzonych i złożył wszystkim dzieciom serdeczne życzenia. Następnie na uczestników festynu czekała moc atrakcji. Najmłodsi uczniowie wzięli udział w dyskotece bańkowej.  Natomiast chłopcy i dziewczęta z klas IV- VIII rywalizowali w turnieju piłki nożnej. Mecze nie tylko dostarczyły dużo emocji, ale również integrowały uczestników, ucząc zdrowej rywalizacji i współpracy.
Dyrektor Banku PKO BP  w Kadzidle- Pani Alina Sadłowska przygotowała loterię fantową i stoisko z upominkami.  Z kolei  Pani Anna Chojnowska i uczniowie klasy VIII zorganizowali szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz bandażowania. Uczestnicy festynu mogli również zrobić pamiątkowe zdjęcia z żywymi maskotkami- Myszką Miki, Chase’em  i Pancernikiem. W czasie imprezy nie zabrakło dobrej muzyki,  którą zapewniła pani Beata Modzelewska. 
Najwięcej radości uczniom dostarczyły trzy dmuchane zjeżdżalnie ustawione na szkolnym placu zabaw. Jak co roku wynajęcie zjeżdżalni zostało opłacone z pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży ciast podczas kiermaszów słodkości, które zorganizowali członkowie SKO. 
W  organizację  festynu włączyli się jak zwykle rodzice naszych uczniów, którzy przygotowali smaczne przekąski (popcorn, watę cukrową, grillowane kiełbaski).
Dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu imprezy Paniom: Monice Garbalińskiej, Katarzynie Półtorak, Sabinie Przybyle,  Paulinie Krupie- Salamusze, Magdalenie Tercjak, Iwonie Babiel, Natalii Murach, Renacie Mące, Marcie Kozłowskiej, Marzenie Barszcz, Kindze Święcickiej oraz Panom- Marcinowi Chełstowskiemu, Robertowi Tercjakowi i Grzegorzowi Bandzulowi.

redakcja:Ewa Puka, Ewelina Bieluch

Galeria zdjęć

Dzień Dziecka (1) Dzień Dziecka (2) Dzień Dziecka (3) Dzień Dziecka (4) Dzień Dziecka (5) Dzień Dziecka (6) Dzień Dziecka (7) Dzień Dziecka (8) Dzień Dziecka (9) Dzień Dziecka (10) Dzień Dziecka (11) Dzień Dziecka (12) Dzień Dziecka (13) Dzień Dziecka (14) Dzień Dziecka (15) Dzień Dziecka (16) Dzień Dziecka (17) Dzień Dziecka (18) Dzień Dziecka (19) Dzień Dziecka (20) Dzień Dziecka (21) Dzień Dziecka (22) Dzień Dziecka (23) Dzień Dziecka (24) Dzień Dziecka (25) Dzień Dziecka (26) Dzień Dziecka (27) Dzień Dziecka (28) Dzień Dziecka (29) Dzień Dziecka (30) Dzień Dziecka (31) Dzień Dziecka (32) Dzień Dziecka (33) Dzień Dziecka (34) Dzień Dziecka (35) Dzień Dziecka (36) Dzień Dziecka (37) Dzień Dziecka (38) Dzień Dziecka (39) Dzień Dziecka (40) Dzień Dziecka (41) Dzień Dziecka (42) Dzień Dziecka (43) Dzień Dziecka (44) Dzień Dziecka (45) Dzień Dziecka (46) Dzień Dziecka (47) Dzień Dziecka (48) Dzień Dziecka (49) Dzień Dziecka (50) Dzień Dziecka (51) Dzień Dziecka (52) Dzień Dziecka (53) Dzień Dziecka (54) Dzień Dziecka (55) Dzień Dziecka (56) Dzień Dziecka (57) Dzień Dziecka (58) Dzień Dziecka (59) Dzień Dziecka (60) Dzień Dziecka (61) Dzień Dziecka (62) Dzień Dziecka (63) Dzień Dziecka (64) Dzień Dziecka (65) Dzień Dziecka (66) Dzień Dziecka (67) Dzień Dziecka (68) Dzień Dziecka (69) Dzień Dziecka (70) Dzień Dziecka (71) Dzień Dziecka (72) Dzień Dziecka (73)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.