Historyczny sukces piłkarek z Białobieli!

Dziewczęta z naszej szkoły wygrały zawody między- powiatowe w piłce nożnej. Pierwszy raz w historii szkoły zespół naszych dziewcząt uczestniczył w rozgrywkach między- powiatowych w piłce nożnej i to z jakim skutkiem! Do zmagań przystąpiło 6 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. W meczach grupowych nasz zespół odniósł następujące wyniki:
SP Białobiel- SP Poścień Wieś                    2-0
SP Białobiel- SP 2 Ostrów Mazowiecka        0-0
Dzięki tym rezultatom zajęliśmy 1 miejsce w grupie. W półfinale zmierzyliśmy się ze Szkołą Podstawową z Czerwonki. W trakcie gry nasz zespół przeważał, ale niestety to  rywalki zdobyły pierwszą bramkę, Nasze dziewczyny szybko odrobiły stratę gola, ale zabrakło czasu, żeby zdobyć 2 bramkę. Więc o tym kto awansuje do finału musiały zadecydować rzuty karne. Tu świetnie spisały się wyznaczone zawodniczki, czyli Julita Pietruczuk, Weronika Marias i Eliza Pietruczuk, które celnie pokonały bramkarkę rywalek, Natomiast na bramce podczas rzutów karnych wspaniale broniła Weronika Przybyła.
W finale przyszło nam rywalizować z dziewczętami z SP Białebłoto z powiatu Wyszkowskiego, mecz był bardzo wyrównany i oba zespoły mogły w nim odnieść zwycięstwo. Po ostatnim gwizdku sędziego wynik brzmiał 0-0. O tym, kto zwycięży znów musiały zadecydować rzuty karne. Tu niestety początkowo rywalki prowadziły po tym jak Julita Pietruczuk uderzyła obok bramki, a Weronika Marias trafiła w poprzeczkę, na szczęście sytuację uratowała Eliza Pietruczuk, która w decydującym momencie wyrównała wynik rywalizacji oraz Weronika Przybyła, która najpierw obroniła karnego a potem sama pokonała bramkarkę rywalek!
SP Białobiel- SP Białebłoto        0-0 k. 2-1
Skład SP Białobiel: Julita Pietruczuk, Eliza Pietruczuk, Weronika Marias, Weronika Przybyła, Natalia Grala, Alicja Duszak, Nicole Domurad, Gabriela Duszak, Alicja Grzyb, Maria Budniak.
Przypomnijmy, że w etapie powiatowym nasz zespół zwyciężył w finale pokonując SP Kadzidło 1-0, a najlepszą zawodniczka turnieju została wybrana Julita Pietruczuk. Teraz zespół czeka nie lada wyzwanie czyli Finał Wojewódzki, który prawdopodobnie zostanie rozegrany w Maju!