I miejsce na biegach z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Wielkim sukcesem zakończyły się indywidualne biegi z okazji Święta Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy I miejsce. Na ten wspaniały rezultat miały wpływ wysokie miejsca naszych uczniów w poszczególnych biegach:
III miejsce: Alan Dziełak
W zawodach wzięli również udział: Nicola Mąka, Julia Napierkowska, Hubert Salamucha, Alan Podbielski, Maciej Majewski. Gratulujemy i dziękujemy za wspaniałe emocje i osiągnięcia.

Red.: Rafał Kosek

Nasze uczennice na obozie Polish Soccer Skills

Bardzo miło nam poinformować, że nasze uczennice z klasy VIII Julita i Eliza Pietruczuk zostały powołane do Reprezentacji Polish Soccer Skills w kategorii dziewcząt U14 w piłkę nożną. Dziewczęta uczestniczyły wcześniej w obozie organizowanym przez trenerów Polish Soccer Skills, gdzie zaprezentowały się bardzo dobrze w testach motorycznych oraz wykazały się wysokimi umiejętnościami piłkarskimi. W dniach 03-08 stycznia 2019r przebywają na zgrupowaniu reprezentacji w Centralnym Ośrodku Sportu- Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie. Liczymy na udany udział w obozie i trzymamy kciuki za kolejne powołania i udział w meczach z rówieśniczkami z najlepszych klubów  piłkarskich Europy. Gratulacje od całej społeczności szkolnej!

Red. Rafał Kosek

I miejsce w Gminie Lelis!

Sportowcy z naszej szkoły mogą być dumni- powtórzyli sukces z przed roku i w ogólnej klasyfikacji szkół z terenu gminy Lelis zajęli I miejsce w kategorii dzieci. W punktacji powiatowej zajęliśmy 6 miejsce. Wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się podczas sesji rady gminy Lelis w dniu 28.12.2018r. Jest to najwyższa lokata w historii naszej szkoły. Ciężko będzie kiedykolwiek powtórzyć te wyniki ale niewątpliwie jest to bodziec do ciężkiej pracy. Na ten wynik złożyły się przede wszystkim sukcesy dziewcząt gdzie największym z nich było zajęcie 7 miejsca w Wojewódzkich zmaganiach piłkarek nożnych. Nasza uczennica Julita Pietruczuk uzyskała największą ilość punktów i została najlepszą sportsmenką w Gminie. Wyróżnione zostały także Eliza Pietruczuk i Weronika Przybyła oraz nauczyciel wychowania fizycznego pan Rafał Kosek. Mamy powody do dumy- gratulacje dla wszystkich uczniów, którzy w ciągu całego roku szkolnego wkładają ogrom wysiłku w zmagania sportowe! To też wasz sukces. Powodzenia w kolejnych zawodach i turniejach.

II miejsce w drużynowym tenisie stołowym!

Reprezentacja naszych dziewcząt w składzie Julita Pietruczuk, Eliza Pietruczuk oraz Weronika Przybyła zajęły II miejsce w powiatowych zawodach w drużynowym tenisie stołowym. Zawody odbyły się na sali gimnastycznej w Goworowie. Nasz zespół pewnie zwyciężył w rywalizacji grupowej, a w półfinale pokonał dobrze nam znany zespół z SP Krysiaki. Dziewczęta niestety uległy w finałowym meczu SP Olszewo-Borki. Dwa najlepsze zespoły zakwalifikowały się do rozgrywek między-powiatowych, które odbędą się na wiosnę. Gratulujemy i  życzymy powodzenia!

III miejsce w Powiatowych zawodach w uni-hokeju chłopców

Reprezentanci naszej szkoły z klas IV-VI przeszli dwa etapy eliminacyjne, co zakwalifikowało nas do finału powiatowego. Finałowe zmagania odbyły się 02.12.18r w Chudku. Chłopcy zaprezentowali się z dobrej strony dzięki czemu wywalczyli brązowe medale mistrzostw.  2 miejsce w zawodach przypadło SP Dylewo. Punktów zdobyliśmy tyle samo, ale o przewadze Dylewa zdecydował korzystniejszy bilans bramkowy. Wyniki:
SP Białobiel- SP Chudek    0-4
SP Białobiel- SP Dylewo    0-0
SP Białobiel- SP Grabówek 3-0
Skład  zespołu: Maciej Stachelek, Szymon Mamiński, Szymon Grzyb, Bartosz Bieńkowski, Hubert Przybyła, Igor Dumała, Bartosz Kowalski, Bartosz Lisek, Karol Napierkowski.
Gratujemy!

XX Jesienne Biegi Przełajowe

W sobotę 08 września liczna reprezentacja naszych uczniów brała udział w XX Jesiennych biegach przełajowych o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego, Starosty Powiatu Ostrołęckiego i Wójta Gminy Lelis. Aż 25 uczniów z Białobieli  brało udział w swoich kategoriach biegowych. Cieszy zaangażowanie i chęć udziału w zawodach, które ją bardzo dużym wysiłkiem wydolnościowym. Miejsca nagradzane w poszczególnych kategoriach, które zajęli nasi reprezentanci przedstawiają się następująco:
VI miejsce: Sylwia Salamucha rocznik 2009
W rywalizacji brali udział również następujący uczniowie: Oliwia Duszak, Igor Dumała, Maciej Majewski, Aleksander Murach, Rafał Kobus, Kacper Kurzych, Julia Paweczyk, Szymon Grzyb, Olgierd Macko, Szymon Mamiński, Maciej Stachelek, Julita Pietruczuk, .