kiermasz sko112 maja 2022 roku w naszej szkole odbył się  II kiermasz słodkości zorganizowany przez Szkolną Kasę Oszczędności (SKO). W czasie kiermaszu można było nabyć pyszne ciasta, babeczki, pączki, soki i inne smakołyki wykonane przez uczniów i rodziców. Była to doskonała lekcja przedsiębiorczości dla naszych dzieci!! Jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania dzieci i Rodziców w tą szkolną akcję. 

Wszystkim, którzy włączyli się w organizację kiermaszu – serdecznie dziękuję! Zebrane pieniądze zostały wpłacone na konto SKO – Plan Szkoły. Posłużą one do sfinansowania dmuchanych zjeżdżalni, które zostały już zamówione na Festyn z okazji Dnia Dziecka!

redakcja: Ewelina Bieluch

Galeria zdjęć

sko11.04Kolejne osoby dołączyły do grona członków Szkolnej Kasy Oszczędności, która działa pod patronatem Banku PKO BP Oddział 1 w Kadzidle w Szkole Podstawowej w Białobieli. Podczas spotkania dowiedzieli się, dlaczego warto oszczędzać pieniądze. Uczniowie otrzymali również swoje pierwsze książeczki oszczędnościowe.

Życzymy im, aby czas oszczędzania był dla nich czasem wartościowym i obfitym w wiedzę ekonomiczną oraz życzymy również wytrwałości w oszczędzaniu.

Szkolny opiekun SKO Ewelina Bieluch

SKO zaprasza wszystkich uczniów należących do Szkolnej Kasy Oszczędności do wzięcia udziału w konkursie pod hasłem „Oszczędzamy na..”, który trwa od 10 stycznia 2022 roku do 31 maja 2022 roku.
Konkurs polega na systematycznym oszczędzaniu. Każdy uczestnik oszczędzając gromadzi punkty. O ilości punktów decyduje ilość wpłat, ale również i kwota, np. wpłata – 1 punkt, 2 wpłaty – 2 punkty, 10 zł – 1 punkt, 20 zł – 2 punkty itd. Kwoty wypłacone z konta i wpłacane ponownie nie będą brane pod uwagę. Wygrywa osoba, która zgromadzi największą ilość punktów. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda, a dla wszystkich uczestników upominki.
Zapraszam do systematycznego oszczędzania!

Szkolny opiekun SKO
Ewelina Bieluch

wycieczkaDnia 25 marca 2022 roku SKOwicze wybrali się na wyjazd integracyjny do kręgielni Łubudu w Ostrołęce. Spędzili bardzo miło czas poznając tajniki gry w kręgle oraz warcaby.

Wyjazd był wspaniałą okazją do zacieśnienia relacji koleżeńskich oraz ukazania aktywnych form spędzania wolnego czasu.

Szkolny opiekun SKO

Ewelina Bieluch

Galeria zdjęć

sko2Kolejne osoby dołączyły do grona członków Szkolnej Kasy Oszczędności, która działa pod patronatem Banku PKO BP Oddział 1 w Kadzidle w Szkole Podstawowej w Białobieli. Podczas spotkania dowiedzieli się, dlaczego warto oszczędzać pieniądze. Uczniowie otrzymali również swoje pierwsze książeczki oszczędnościowe.

Życzymy im, aby czas oszczędzania był dla nich czasem wartościowym i obfitym w wiedzę ekonomiczną oraz życzymy również wytrwałości w oszczędzaniu.

Szkolny opiekun SKO

Ewelina Bieluch

 

24 lutego 2022 roku w naszej szkole odbył się kiermasz słodkości zorganizowany przez Szkolną Kasę Oszczędności (SKO). W czasie kiermaszu można było nabyć pyszne ciasta, babeczki, pączki, soki i inne smakołyki wykonane przez uczniów i rodziców.
Była to doskonała lekcja przedsiębiorczości dla naszych dzieci!! Były one ogromnie zaangażowane i podekscytowane naszym wydarzeniem. Jestem pod ogromnym wrażeniem zapału, operatywności i energii Waszych dzieci.
Wszystkim, którzy włączyli się w organizację kiermaszu – serdecznie dziękuję! Zebrane pieniądze zostały wpłacone na konto SKO – Plan Szkoły.

Szkolny Opiekun SKO
Ewelina Bieluch