„Nocka w szkole”!

W piątkowy wieczór 24 listopada 2017r odbyła się w naszej szkole bardzo oczekiwana przez uczniów klas IV- VII nocka w szkole. Na wstępnie rozlokowaliśmy nasze materace do spania, po czym złożyliśmy zamówienia na kolację. Pani Beata Modzelewska wraz z chętnymi dziewczętami (a było ich wiele) upiekły dla nas przepyszne ciasto, którym zajadaliśmy się do samego rana. W nocy dziewczęta przygotowały też babeczki oraz rogaliki. Pyszności było co nie miara. Uczniowie chętnie angażowali się do różnorodnych gier i zabaw. Po kolacji przyszedł czas na konkursy i zabawy przygotowanie przez samorząd uczniowski, który stanął na wysokości zadania i przygotował interesujący program. Zabawy integracyjne, kalambury oraz quiz z trudnymi pytaniami, wciągnął naszych uczniów oraz umiliły nam pobyt. Oczywiście nie mogło zabraknąć bitwy na poduszki, w której wszyscy walczyli jak lwy. Sympatycy tenisa stołowego, doskonalili swoje umiejętności grając na korytarzu do białego rana. Nowością była zabawa w „kubusia puchatka” na korytarzu, zabawa ta przypadła do gustu szczególnie klasie VII. Gdy już opadliśmy z sił wciągnęła nas filmowa magia, przy której część uczniów szybko zasnęła. Byli i tacy uczniowie, którzy nie zmrużyli oczu do samego rana. Około godziny 6.10 pani Hanna Murach zarządziła pobudkę i wszyscy zabrali się do sprzątania. Wspomnień każdy z nas będzie miał bardzo dużo. Do zobaczenia na kolejnej nocce!
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

redakcja: Rafał Kosek