Już przeminął czar choinki, czas wysyłać Walentynki!!!

To dzień dobry dla każdego!

W tym dniu wszyscy to wyznają,

Że chcą kochać i kochają!

 

W naszej szkole staramy się o to, żeby między uczniami i nauczycielami panowała przyjazna atmosfera. Jednym z takich szczególnych dni, które stanowią okazję do okazywania sobie wzajemnej sympatii są popularne „walentynki”. W tym roku, tuż przed feriami zimowymi, w naszej szkole pojawiła się specjalna skrzynka walentynkowa. Dzięki temu nawet ci nieśmiali mogli okazać swoje ciepłe uczucia wobec koleżanki, kolegi albo ulubionego nauczyciela. Uroczyste rozdanie walentynek odbyło się 1 marca na sali gimnastycznej. Entuzjazm towarzyszył wszystkim. W szkole panował miły nastrój, a  na twarzach gościł uśmiech i zadowolenie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Aleksandra Majk